Akcesoria do kas fiskalnych

 • Multiplekser LAN jest idealnym rozwiązaniem dla placówek handlowych, w których rozbudowany system kasowy tworzy się w oparciu o technologię sieciową Ethernet. Realizuje on przyłączenie do sieci LAN kas fiskalnych, sprawdzarek cen produkcji ELZAB a także innych urządzeń, które wyposażone są w interfejs RS232. 

  602,00 zł
  W magazynie
 • Multiplekser 4xRS232/RJ umożliwia podłączenie do jednego portu szeregowego komputera grupy do czterech urządzeń wyposażonych w interfejs RS232, na przykład kas. Posiada cztery gniazda wejściowe oraz gniazdo wyjściowe typu RJ45. Niewielkie gabaryty zewnętrzne i możliwość montażu na ścianie to dodatkowe praktyczne atuty.

  368,00 zł
  W magazynie
 • Multiplekser 8xRS232/RJ umożliwia podłączenie do jednego portu szeregowego komputera grupy do ośmiu urządzeń wyposażonych w interfejs RS232, na przykład kas. Posiada osiem gniazd wejściowych i gniazdo wyjściowe typu RJ45. Multiplekser posiada optoizolację - wzajemne rozdzielenie wyjść wobec siebie oraz względem wejścia. 

  609,00 zł
  W magazynie
 • Koncentrator USB-4xRS232 to urządzenie, które pozwala podłączyć do 4 urządzeń ELZAB z interfejsem szeregowym do komputera, który ich nie posiada, a wyposażony jest w pojedynczy port USB. Po podłączeniu koncentratora do portu USB i zainstalowaniu odpowiednich sterowników otrzymujemy cztery wirtualne porty szeregowe.

  441,00 zł
  W magazynie
 • Konwerter LAN/RS232 umożliwia podłączenie dwóch (lub czterech przy wykorzystaniu multipleksera ELZAB 4-kanałowego) kas fiskalnych ELZAB z komputerem poprzez lokalną sieć komputerową. Konwerter pozwala również podłączyć pojedyncze urządzenie innych producentów wyposażone w port RS232. Wymaga to skonfigurowania parametrów transmisji szeregowej konwertera.

  430,00 zł
  W magazynie
 • Interfejs RJ12(TTL)/RJ45 (RS232) umożliwia połączenie kas ELZAB Jota lub ELZAB Mini z komputerem lub multiplekserem. Dopasowuje sygnały kasy do standardu RS232.Z jednej strony zakończony jest wtykiem RJ12 (do gniazda ŁĄCZE PC w kasie), a z drugiej gniazdem RJ45

  43,00 zł
  W magazynie
 • Interfejs komputerowy służy do połączenia kas ELZAB Jota, ELZAB Mini z komputerem - dopasowuje sygnały kasy do standardu RS232. Z jednej strony zakończony jest wtykiem RJ12 (do gniazda ŁĄCZE PC w kasie), a z drugiej gniazdem D-SUB9 o standardzie sygnałów zgodnym z RS232. Interfejs wymagany jest także przy połączeniu kasy ELZAB Jota z drukarką zamówień do

  43,00 zł
  W magazynie
 • Przejściówka Kasa RS/UTP przeznaczona jest do podłączenia do multiplekserów kas nie wyposażonych w złącza RS typu RJ45 (ELZAB Delta, ELZAB Alfa) oraz drukarki etykiet ELZAB Eta.

  9,90 zł
  W magazynie
 • Opcjonalny kosz wagi Neptun, który umieszcza się w otworze wyciętym blacie. Ułatwia szybki montaż urządzenia i ma wpływ na estetykę instalacji.

  232,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 27 elementów