O nas

Sposoby płatności

Metody płatności za zamówiony towar

Za zakupione w Megakomputery.pl towary możesz zapłacić na kilka sposobów: tradycyjnym przelewem bankowym bezpośrednio na konto naszej firmy, szybkim przelewem za pośrednictwem serwisu Dotpay, płacąc gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki lub podczas odbioru osobistego w siedzibie Megakomputery.pl.

»Tradycyjny przelew bankowy

Wybierając opcję „Zapłać przelewem”, a następnie potwierdzając złożenie zamówienia, zostanie wyświetlona strona „Potwierdzenie zamówienia”, na której będą podane dane do wykonania przelewu (nr rachunku, kwota, tytuł przelewu).
Dodatkowo informacje te zostaną przesłane na Twój adres e-mail.

Płatności prosimy dokonać w terminie 7 dni od złożenia zamówienia (w tym czasie towar jest dla Ciebie zarezerwowany) na poniższy numer konta w banku IDEA BANK S.A.:

66 1950 0001 2006 4050 8421 0002

A-PLUS S.C.
ul. Wieluńska 15
42-100 Kłobuck


W tytule przelewu prosimy wpisać: „Megakomputery.pl - Zamówienie nr .....” (podając numer swojego zamówienia w miejscu kropek).
Zamówienie zostanie wysłane niezwłocznie, po zaksięgowaniu płatności, zwykle jest to 1 dzień roboczy.

»Dotpay - szybkie i bezpieczne płatności

Wybierając Dotpay jako sposób płatności, zostaniesz przekierowany na stronę, na której będziesz mógł wybrać jeden z ponad kilkudziesięciu banków do wykonania przelewu.
Postępując zgodnie ze wskazówkami, wybierzesz bank, z którego chcesz wykonać przelew, zalogujesz się na konto i dokonasz wpłaty za zamówienie. Jeżeli posiadasz konto, w jednym z banków, dla których Dotpay oferuje szybkie płatności, wszystkie dane formularza przelewu zostaną wypełnione automatycznie, Ty będziesz musiał jedynie autoryzować przelew w identyczny sposób, jak podczas wykonywania standardowych przelewów z konta. Następnie zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę Sklepu, na której wyświetlone zostanie potwierdzenie złożenia zamówienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz otrzymać swoje zamówienie szybciej, ponieważ Twoja wpłata zostaje automatycznie zaksięgowana na naszym koncie. Listę obsługiwanych banków oraz dodatkowe informacje znajdziesz na stronie dotpay.pl.

»Płatność kurierowi podczas odbioru przesyłki (za pobraniem)

Płatność dokonywana gotówką kurierowi podczas odbioru zamówienia to wygodny sposób płatności dla osób nie posiadających konta bankowego lub dostępu do płatności internetowych.

»Płatność przy odbiorze osobistym

Płatność przy odbiorze osobistym w siedzibie Megakomputery.pl możliwa jest zarówno gotówką, jak i kartą debetową (bez dodatkowych prowizji).